Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çağlar Ertuğrul Kimdir

ÇAĞLAR ERTUĞRUL KİMDİR?

En son oynadığı diziden Fazilet Hanım ve Kızları Yağız olarak tanıdığımız Çağlar Ertuğrul hakkında bilgiler:

Çağlar Ertuğrul Resmi Hesapları

Çağlar Ertuğrul Instagramı @caglarertugrul
Çağlar Ertuğrul Twitterı @caglarertugrul
Çağlar Ertuğrul Youtube Kanalı @CaglarErtugrul

5 Kasım 1987’de İzmir-Karşıyaka’da doğdu. Akrep Burcudur. Babası Jeoloji Mühendisi, annesi diş hekimidir. Bir ablası var. 8 yaşından itibaren basketbol ile ilgilenmeye başlamıştır, halen de basketbol, tenis, voleybol sporlarıyla ilgilenmektedir.

2005 yılında İzmir’de Bornova Lisesi’nden mezun oldu. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2011’de mezun oldu. Üniversitede öğrenciyken üniversitenin tiyatro kulübüne bağlı olarak tiyatro etkinlikleriyle ilgilendi. Romeolar ve Julietler adlı tiyatro oyununda rol aldı. Tiyatro kulübüne girdiği 2008 yılından itibaren 3 sene burada tiyatro yaptı.

Vahide Gördüm, Altan Gördüm ve Tolga Örnek’in kurduğu 35Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi gördü. Ayrıca 3 MOTA Sanat Atölyesi’nde de modern oyunculuk eğitimi aldı.
2012 yılında Dağ isimli filmde başrolde yer aldı. Bu filmin çekimleri sırasında da Benim için Üzülme dizisi için Mahsun Kırmızıgül’den teklif aldı ve 2 sezon Sinan karakterini canlandırdı. Çağlar Ertuğrul için bu dizi dönüm noktası oldu.

Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları

Birçok reklam filminde ve dizide yer aldı. Çok uzun süreli olmasa da Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un baştollerini canlandırdığı Medcezir dizisinde İnanç karakterini canlandırdı. Ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde 2 sezon Yusuf karakterini canlandırdı.
2017 yılında yayınlanmaya başlayan Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide halen Yağız Egemen karakterini canlandırmaktadır.

West Hollywood’ta The Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsü’nde eğitim almaya devam etmekte; gelecekte yin Hollwood’ta yer almak ve yapımcılıkta ve yönetmenlikte kendini geliştirmek istemektedir. Her türden müzik dinleyen ve Tarkan hayranı olan Çağlar Ertuğrul İngilizce ve Almanca bilmektedir.
Oyuncu kendisini komediye yakın hissediyor ve komedi tekliflerini değerlendirmeye açık olduğunu söylüyor. Ayrıca kendisinin Youtube’da komedi tarzında videolar paylaştığı bir kanalı da var.

Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı diziler:
Benim İçin Üzülme – Sinan (2012)
Boynu Bükükler – Ersen (2014)
Beyaz Karanfil – Başar (2014)
Kurt Seyit ve Şura – Yusuf (2014)
Medcezir – İnanç (2015)
Fazilet Hanım ve Kızları – Yağız (2017)

Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı filmler:
Dağ – Oğuz Çağlar (2012)
Dağ 2 – Oğuz Çağlar (2016)
Bana Masal Anlatma – Erdil (2014)
Biz Size Döneriz – Akın (2016)
Ailecek Şaşkınız (2018)

Anahtar Kelimeler: Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Kimdir, Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Gerçek Adı, Ailecek Şaşkınız Çağlar Ertuğrul, Çağlar Ertuğrul Kaç Yaşında, Çağlar Ertuğrul Nereli, Çağlar Ertuğrul Sevgilisi, Çağlar Ertuğrul Boyu Kaç, Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Kaç Yaşında, Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Kimin Oğlu, Çağlar Ertuğrul Hakkında, Çağlar Ertuğrul Biyografisi, Çağlar Ertuğrul Hayatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir