Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Can Sıkıntısına Birebir! School Driving Simulatör

Araba ve araba sürmeyi sevenlerin can sıkıntısını geçirebilecek güzel bir oyun. İster bmw,mercedes ister mustang!

Oyun içerisinde size verilen görevleri tamamlayarak bir bmw, mercedes, range rover veya otobüs sahibi olabilirsiniz. Oyun da exp yani tecrübe puanı biriktirerek istediğiniz arabayı satın alabilirsiniz. Ne kullanıcının gözüne gözüne sokulan reklam ne bir hata! Tamamı ile kendine özgü haritası ile arabanızla free ride (serbest sürüş) modunda oynayabilirsiniz veya challenge bölümlerini geçerek tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde sadece binek araçlar değil 3 farklı otobüs ve çeşitli kamyonlar da bulunuyor. Trafik de hız ihlali yaparsanız ceza, kırmızı ışıkta geçerseniz ceza, yayalara çarparsanız oyun biter!

İlk başta size verilen mercedes ile kolay bölümleri geçtikten sonra exp kazanmanız daha kolay hale gelecek fakat tecrübe puanınızı daha hızlı ve oyun da daha zengin olup tüm arabalara sahip olmak istiyorsanız arabanızın sol sinyalini açarak ters şeritte ilerlemeniz lazım. Ters şeritdeyken her 30 saniye de 100 exp kazanabilirsiniz ve bölüm sonunda ise toplam da 2 bin veya 10 bin exp kazanabilirsiniz.

School Driving Simulator oyunu artık hem ios’da hem android’de. Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek isterseniz mutlaka indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir