Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kahverengi Tonlarında Şık Masa Sandalye Takımı

Kahverengi Tonlarında Şık Masa Sandalye Takımı

Bursa’da faaliyet gösteren Always Star firmasının kahverengi tonlarında tasarladığı bu muhteşem masa sandalye takımı gerek renklerin uyumu gerekse diğer tasarım detayları sayesinde dilediğiniz alanda kullanım imkanı sağlıyor.

İster mutfakta ister oturma odasında yani evinizin dilediğiniz herhangi bir alanında bu şık yemek masası takımını adeta bir aksesuar gibi konumlandırabilirsiniz.

Üst yüzeyinde koyu kahverengi tonları kullanılmış. Alt kenar kısmında da açıkkahve üzerine koyu kahve çizgilerle ufak desen detayı uygulanmış.

Uzatılabilen, açılır kapanır masa şeklinde dizayn edilen takım sayesinde kalabalık misafirleriniz için de size rahatlık sağlamaktadır.

Yemeklerden sonra açılır kapanır özelliği sayesinde tekrar kapatıp yerden tasarruf edebilirsiniz.

Sandalye olarak ister açıkkahve ister koyukahve tercih edebilirsiniz. İki renk de masa ile uyumlu olacaktır.

Koyu gri duvarlar, kahverengi beyaz halı ve lacivert perdelerle çok güzel bütün oluşturan son görseli gördüğünüzde ihtiyaç olmasa bile alma isteği doğuyor.

Bu ürünü almak için resmi sitesine girerek “T664-C664 Kahve” kodlu ürünü isteyebilirsiniz. Tabiki almadan önce websitesini tekrar inceleyebilirsiniz. Web: www.alwaysstar.com.tr

Kaynak: alwaysstar.com.tr/kategori/6/masa-%26-sandalyeler

Anahtar Kelimeler: Masa Sandalye Takımı, Kahverengi Masa Sandalye, Açılır Kapanır Masa, Koyu Kahve Yemek Masası, Şık Yemek Masası, Güzel Yemek Masası, Modern Yemek Masası, Modern Masa Sandalye Takımı, Mutfak Masası Takımı, Son Model Masa Sandalye, Modaya Uygun Masa Sandalye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir