Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kuzgun Dizisi Akça Kuzgun Cebeci Kimdir?

Kuzgun Dizisi Akça Kuzgun Cebeci Kimdir?
Kuzgun dizisinde Kuzgun’u canlandıran oyuncu birçoğumuzun tanıdığı Barış Arduç’tur. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilisiniz. Kuzgun Dizisi hakkında daha fazla bilgi için; Kuzgun Dizisi HakkındaKuzgun dizisinde çalan şarkılar için; Kuzgun Dizi Müzikleri

Barış Arduç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Barış Arduç 9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Üç erkek kardeşin ortancasıdır, Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç’dur. Oyunculuğu öncesinde ise İsviçre’de doğduktan sonra ailesi ile Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Aslen Arnavut olan Barış Arduç, baba tarafından Ordu Fatsa’lı, anne tarafından ise Artvin’lidir.

Barış Arduç’un Eğitimi ve Özel Hayatı

Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisi kazanmış, okula adapte olamayan ilk sene İstanbul’a geri dönmüştür. Yüzme, dalgıç, futbol ve basketbol gibi spor dalları ile uğraşmaktadır. Ayrıca Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’na bağlı olarak 8 yıl boyunca cankurtaranlık yapmıştır. Kendisi aynı zamanda çok iyi bir horon oynamaktadır.

Barış Arduç Sosyal Medya Adresleri

Barış Arduç Resmi Twitter Hesabı >> Barış Arduç
Barış Arduç Resmi Instagram Hesabı >> Barış Arduç

Barış Arduç’u Kim Keşfetti?

Ünlü oyuncu 2011 yılında “Ayla Algan” tarafından yakışıklılığı ve yeteneği ile keşfedildi ve ekran karşısına çıkmadan önce tiyatro sanatçısı “Ayla Algan” dan oyunculuk dersleri aldı.

Barış Arduç’un Yer Aldığı Diziler?

Barış Arduç ilk olarak “Küçük Hanımefendi” “Dinle Sevgili” ve “Pis Yedili” dizilerinde yardımcı oyuncu olarak gördük. 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ATV ekranlarında yayınlanan “Benim İçin Üzülme” dizisinde “Ahmet” karakteri ile adından epey söz ettirdi. Dizinin ilk bölümünden sonra kalan bölümlerde Flashback olarak yer aldı. “Bugünün Saraylısı” “Racon: Ailem İçin” ve “Kiralık Aşk” dizilerinde rol aldı. Asıl çıkışını “Kiralık Aşk” dizisindeki üstün başarısıyla sağladı.

Barış Arduç’un Oynadığı Filmler?

Barış Arduç’un sinema filmleri de arka arka geldi. Sırasıyla “Deliha” ve “Mutluluk Zamanı” filmlerinde oynadı.

Barış Arduç Fotoğrafları

Kendisine yeni dizisinde kendisine başarılar dileriz.

Anahtar Kelimeler: Barış Arduç Kimdir, Barış Arduç Kaç Yaşında, Barış Arduç Sevgilisi, Barış Arduç Boyu Kaç, Barış Arduç Nereli, Barış Arduç Filmleri, Barış Arduç Rol Aldığı Diziler, Akça Kuzgun Cebeci Gerçek Adı, Akça Kuzgun Cebeci Kimdir, Barış Arduç Fotoğrafları, Barış Arduç Resimleri

Kuzgun Dizisi Akça Kuzgun Cebeci Kimdir?” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir