Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Kimdir?

Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Kimdir? 
Yeni dizi KUZGUN’un oyuncu kadrosuna dâhil olan Caner ŞAHİN, Kuzgun’un yani Barış Arduç’un asi erkek kardeşidir. En son kendisini Nefes Nefese adlı dizide Avukat Salih karakteri ile görmüştük, son oynadığı rolde izleyicilerde tam not almayı başarmıştı, şimdi kendisini yine aynı asi bir karakteri canlandıracağı Kartal rolünde izleyeceğiz… Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilisiniz. Kuzgun Dizisi hakkında daha fazla bilgi için; Kuzgun Dizisi HakkındaKuzgun dizisinde çalan şarkılar için; Kuzgun Dizi Müzikleri

Caner Şahin Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Öğretmen bir ailenin çocuğu olan Caner Şahin 1992 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Caner Şahin’in 2 erkek kardeşi vardır.

Caner Şahin’in Eğitimi

Orta okuldan başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra Eskişehir’de Fen Lisesini kazanıp yine başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesinde Makina Mühendisliğinde devam ederken 1. Sınıfta Üniversitenin Tiyatro Kulübüne girdi. Burada kendisinin tiyatroya ne kadar çok istekli olduğunu fark etti. İstanbul Üniversitesi Konservatuvar sınavlarına girdi ve kazandı.
Caner Şahin okuldan birkaç arkadaşı ile birlikte Tiyatro Lahzayı kurmuştur. Kendisi oyunculuğunun yanında burada yönetmelikte yapmaktadır.

Caner Şahin’i Kim Keşfetti?

Yönetmeliğini Nihat Durak’ın yaptığı 2016 yılında yayınlanan ‘Babam ve Ailesi’ adlı dizide ilk çıkışını yakalamıştır. Burada birbirinden ünlü ve değerli oyuncularla çalışma fırsatı buldu, Babam ve Ailesi adlı dizide Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur gibi isimler yer aldı.

Caner Şahin’in Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2016 – Babam ve Ailesi – Kadir Kayalar – Dizi – Kanal D
2017 – Tutsak – Bahadır Akıncı – Dizi – Kanal D
2018 – Kardeşler (Brothers) – Ramazan – Film – Sinemalar
2018 – Nefes Nefese – Salih Akmeşe – Dizi – Star TV

Caner Şahin Sosyal Medya Adresleri

Caner Şahin Resmi Twitter Hesabı >> Caner Şahin
Caner Şahin Resmi Instagram Hesabı >> Caner Şahin

Caner Şahin Fotoğrafları

Anahtar Kelimeler: Caner Şahin Kimdir, Caner Şahin Kaç Yaşında, Caner Şahin Boyu Kaç, Caner Şahin Sevgilisi Kim, Caner Şahin Nereli, Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Kimdir, Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Gerçek Adı, Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Gerçek İsmi, Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Boyu, Caner Şahin Resmi Instagram, Caner Şahin Instagram, Caner Şahin Resmi Twitter

Kuzgun Dizisi Kartal Cebeci Kimdir?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir