Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Seyrek Saçları Gür Göstermenin Yolları

Seyrek Saçları Gür Göstermenin Yolları

Seyrek saçlara bakım onları kontrol altında tutabilmek ve şekil vermek oldukça zordur. Fakat bu seyrek saçları gür göstermek mümkündür. Birazdan bahsedeceğimiz uygulamalarla bu işlemi kuaföre gitmenize gerek olmadan evde de yapabileceksiniz.

Saçı gürleştirmede ve gür göstermede gerekli malzemeler: Üzerinde ince teller için yazan bir şampuan, saç hacimlendiren krem ya da herhangi bir formül, fön makinesi, saç gürleştirici vitamin ya da karışımlar.

 Seyrek saçları gür gösterme yöntemi:Yukarıda bahsettiğimiz saçlarınıza özel formüllü şampuanla saçlarınızı yıkayın. İnce telli saçları sık sık yıkamak saçlara iyi gelmeyecektir o yüzden 2-3 günde bir yıkamanızda fayda var. Yıkadığınız saçların sadece uç kısımlarını fön makinesiyle kurutun. Tümünü kurutmanız ince telli saçlara iyi gelmeyecek, onlara daha da sönük ve cansız bir görüntü verecektir. Saç hacimlendirici karışım ya da kremi saç diplerinizden başlayıp uçlarına doğru uygulayın. Daha sonra saçlarınızı aşağıya doğru sarkıtıp fön makinesi ile kurutma işlemini tekrarlayın. Bu sayede saçlarınız gür bir görünüm kazanacaktır. Görünüm tek seferlik olduğu ve kalıcı olarak gür saçlara sahip olmak herkesin ana amacı olduğu için bu gibi bakımlara ek olarak saç gürleştirici vitamin ve bakım ürünleri kullanmanızda fayda vardır. Tek seferlik görünümlerin ardından vitaminleri de uygulayıp kalıcı çözümler sağlayabilirsiniz…

Saçları gür göstermenin diğer bir yöntemi de saç şeklinizdir. Bunu belirlemede internette saç modellerini araştırarak ya da kuaförünüze danışarak yardım bulabilirsiniz. Kuaförünüzün saçlarınızı gür gösterecek bir şekilde kesmesini isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir