Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Son oynadığı dizide Sen Anlat Karadeniz Tahir olarak bildiğimiz Ulaş Tuna Astepe kimdir ve hakkında bilgiler.

Ulaş Tuna Astepe Resmi Hesapları

Ulaş Tuna Astepe Instagram Hesabı @ulasastepe
Ulaş Tuna Astepe Twitter Hesabı Resmi Hesabı Eklenecek

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

1 Ocak 1988’de İzmit’te doğdu. 1.89 cm boyundadır. İlköğretimi İzmit’te tamamladı. 1999 yılında deprem felaketini yaşadı ve depremden 1-2 yıl sonra babasını kaybetti. Bu olaydan sonra
İstanbul’a yerleşti. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu.

2008 yılına kadar kostüm asistanlığı yaptı. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaptıktan sonra tiyatro ve televizyon dizilerinde yer almaya başladı. 2012’de Cam Yapraklar adlı tiyatro oyununda oynadı. Televizyondaki kariyerine 2012 yılında Karadayı dizisi ile başladı. Buradaki başarılı oyunculuğu dikkat çekti. Daha sonra 2015’te Analar ve Anneler, 2017’de Rüya adlı dizide yer aldı.

Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı diziler:
Karadayı – Orhan (2012-2015)
Analar ve Anneler – Mustafa (2015)
Rüya – Alaz (2017)
Sen Anlat Karadeniz – Tahir (2018)

Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı tiyatro oyunları:
Bayrak (2011)
Cam Yapraklar (2012)
Babamın Cesetleri (2013)

Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı filmler:
Körfez – Selim (2016)

Ulaş Tuna Astepe Fotoğrafları

Anahtar Kelimeler: Ulaş Tuna Astepe Hakkında, Ulaş Tuna Astepe Biyografisi, Ulaş Tuna Astepe Kaç Yaşında, Ulaş Tuna Astepe Nereli, Sen Anlat Karadeniz Tahir Gerçek Adı, Sen Anlat Karadeniz Tahir Nereli, Sen Anlat Karadeniz Tahir Kimdir, Sen Anlat Karadeniz Tahir Instagram, Sen Anlat Karadeniz Tahir Resmi Hesapları, Ulaş Tuna Astepe Fotoğrafları, Ulaş Tuna Astepe Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir